Aksident në Fushë-Krujë/ Makina përplas këmbësorin, 72 vjeçari dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur pasditene sotme në Fushë-Krujë. Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin  këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin  këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous articleVjedhje dhe marrëdhënie intime / Policia e Shkodrës arreston 27 vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar
Next articleAksident në Vlorë, përplasen dy makina, 3 të plagosur