Aksident ne Divjake, humb jeten e fejuara 19 vjecare e drejtuesit

1 vit më parë

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë. Një 19-vjeçare ka ndërruar jetë pasi automjetit tip ‘’Audi’’ duke shkuar për në plazh ka dalë nga rruga.

Pasagjerja E.M, nuk i ka mbijetuar plagëve kurse janë dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri i paidentifikuar.

Mësohet nga Ballkanweb se viktima është e fejuara e drejtuesit të mjetit.

Të ngjashme