Kryefjala Logo

Aksident i rende ne Tirane humb jeten 25 vjecarja

8 Shkurt, 2021 | 11:28 am

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Policia njofton se një 25-vjeçare është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka humbur jetën në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.02.2021, rreth orës 07:15, në Institutit,  mjeti me drejtues shtetasin E. B, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. A., 25 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë në spital.

lg.php.gif

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të metejshme hetimore.

lg.php.gifGrupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të ngjashme