Aksident i 5-fishte ne Durres,makina me targa Italiane merr perpara 4 mjete

Sot ne qytetin e Durresit eshte shenuar nje aksident masiv.

Ne oret e para te mengjesit,jane perfshire ne aksident 5 makina ku behet me dije se shkaktar ka qene nje makine me targa Italiane.

Ngjarja ka ndodhur ne zonen e Currilave ku drejtuesi i mjetit me targa Italiane ka humbur kontrollin dhe ka marre perpara 4 makina te tjera.

Fatmirsisht demet jane vetem materiale dhe nuk ka te lenduar.Policia ndodhet ne vendngjarje ku po punon per zbardhjen e plote te rrethanave te aksidentit.

Previous articleTundet Tirana,termeti tremb Kryeqytetin.Epiqendra ne Lezhe 5.1
Next articleXhensila Myrtezaj ben rrefimin prekes: 2 muaj jetova me friken se isha prekur nga kanceri i gjirit