Abuzohej prej kohesh nje minorene ne Gjirokaster, arrestohet 53 vjecari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një minorene është abuzuar seksualisht në mënyrë të vazhdueshme.

Specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Gjirokastër ndaluan shtetasin K. H., 53 vjeç, banues në Libohovë, pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur, 16 vjeçe, e cila ndodhet në spital, për të marrë ndihmën mjekësore dhe për ekzaminimet e mëtejshme.

Materialet në ngarkim të shtetasit të mësipërm u referuan në Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale më dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”.

Previous articlePaloma sqaron njehere e mire historine e saj me bashkeshortin; Ndoshta jam shprehur keq…
Next articleHabit Donaldi: Ja vendi me i cuditshem ku kam bere se*s