13 vjeçari u gjetë i vetëvarur me litar në dhomën e tij,po bënte vidjo në Tik Tok,ja çfarë shihet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Lushnjes ku 13 vjeçari Arjet Sulovari u gjet i vetëvarur në dhomën e tij.

Sipas dëshmive të shokëve të tij,13 vjeçari ka hipur në një karrige,ka lidhur një litar në qafë dje ka lëshuar karrigen.

Me një thikë në dorë ka tentuar të pres litarin,por fatkeqësisht nuk ka mundur dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në telefonin e tij janë gjetur vidjo të dhunshme të rrjeteve sociale,por edhe këngë melankolike,të cilat përdoreshin për realizimin e ktyre vidjove.

Previous articleMe 258 km/h, aksidenti qe desh i mori jeten Gjikos!
Next articleHumbi nënën 2 vite më parë, vogëlushja ka një kërkesë të veçantë për të atin!