Kryefjala Logo

Ja kush është 32-vjeçari që u vra në Durrës. Emri…

24 Janar, 2021 | 7:25 pm

Policia e Durrësit ka njoftuar pasditen e sotme se një ngjarje e rëndë është shënuar. Një 32-vjeçar është qëlluar me armë zjarri duke mbetur i plagosur dhe më pas ka ndërruar jetë në spital.


Sipas policisë vrasja ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit. Uniformat Blu kanë ngritur postoblloqe dhe janë duke hetuar për të gjetur autorët.
Fillimisht u bë me dije se ai kishte mbetur i plagosur teksa më vonë u bë me dije se kishte ndërruar jetë.
Viktima bëhet me dije se është Jetmir Bregu dhe ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.16 të qytetit bregdetar të Durrësit.


Njoftimi i Policisë:


Durrës/Informacion paraprak
Më datë 24.01.2021, në orën 17: 20, në lagjen nr.16, Durrës, pas një konflikti të çastit dyshohet se është plagosur në këmbë, me armë zjarri shtetasi J. B., 32 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


Në ambientet e Policisë janë shoqëruar disa shtetas të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes.


Nga ana e Policisë janë ngritur disa pika kontrrolli dhe po bëhet krehja e zonës, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.Informacion shtesë.
Ju njoftoj se shtetasi i plagosur J. B., ndërroi jetë në urgjencën e spitalit rajonal Durrës.

 

Të ngjashme