Hyri ne det per t’u lare por nxirret pa ndjenja. 14-vjecarja dergohet me urgjence ne spital

2 vite më parë

Nje 14-vjecare ka rrezikur mbytjen sot ne plazhin e Centralit,Sarande.

E mitura me inicialet Z.M,14 vjec nga Gjirokastra ndodhej ne Sarande me pushime.

Kane qene rojet e plazhit ata qe e kane pare vajzen te luftonte ne uje dhe me ndihmen e disa pushuesve te tjere kane arritur ta nxjerrin nga uji.

Fatmiresisht nuk eshte mbytyr por eshte derguar me urgjence ne spital pa ndjenja ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Të ngjashme