Gjermani/ Plagoset me thikë një i ri shqiptar gjatë një feste në shtëpi publike

10 muaj më parë

Gjatë një feste ne një shtëpi publike ku po merrnin pjesë 20 djem është rregjistruar një plagosje me thikë. Mësohet nga media gjermane se i plagosuri është një shqiptar.

Sipas gazetës BILD, dëshmitarët okularë telefonuan të tmerruar policinë.

Pas përplasjes 6 makina mbërritën në vendin e ngjarjes disa të rinj u larguan, disa u futën në bordello, të tjerë ia mbathën. Kurse 25-vjeçari shqiptar ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Ai është goditur me thikë në kokë dhe në shpinë. Lidhur me ngjarjen deri më tani janë arrestuar 5 persona, ndërsa shkaqet e sherrit mbeten të paqarta.

Të ngjashme