Kryefjala Logo

Bie nga kati i 9-të i pallatit, ndërron jetë 40 vjeçari

23 Nëntor, 2023 | 6:52 pm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në lagjen Nr.1 të Durrësit, ku një person ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Policia e qytetit bën me dije se shtetasi I. M., rreth 40 vjeç, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i nëntë i pallatit ku banonte. Si pasojë, ai ka humbur jetën në vend.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje

Të ngjashme