Vrau shokun me plumb ne gjoks.Apeli dergon ne shtepi Marjus Demen

Jo shume kohe me pare nje ngjarje e tmerrshme i mori jeten te riut Mehmet Qeka ku aksidentalisht u vra nga shoku i tij,Marjus Demen.

Ngjarja ndodhi ne Kryeqytet,rruga 5 maji ku menjehere autori u vetedorezua ne polici dhe u shfaq i shokuar dhe i renduar psikologjikisht.

Sot mesojme se Gjykata e Apelit te Tiranes ka ndryshuar masen e sigurise per Marius Demen,duke e lene ne “Arrest shtepie”.Dema u la ne burg nga Gjykata e Shkalles se Pare.

Previous articleArrestohet shoferi me Benz qe rrezikoi te shtypte efektivin tek “Varri i Bamit”
Next articleGjithmonë në çift njëri dashuron më shumë se tjetri.Lexoni faktet