Rama paralajmëron: ” Mesazh drejtuar të gjithë shqiptarëve, një fatkeqësi e re natyrore “

“🔴 MESAZH DREJTUAR GJITHË SHQIPTARËVE

“KRIZA E JASHTËZAKONSHME ENERGJITIKE një fatkeqësi e re natyrore e kombinuar me faktorë gjeopolitikë e manovra tregtare, një tjetër sfidë e rëndë që nuk e kemi zgjedhur vetë, por të cilën do ta përballojmë ME VENDOSMËRI, BESIM, DURIM dhe SUKSES”🇦🇱”

Nepermjet nje lidhje te drejtperdrejt ne Facebook Edi Rama paralajmeron shqiptaret per krizen e re globale energjitike .

Ai foli me tone te nje situate te veshtire qe pret per tu kapercyer ku lajmeroi per rritje shume te ndjeshme cmimi te elementeve energjitike si gazi.

Previous articleArjoni Për’puthen i vendos “kapak” duke u martuar. Publikohen fotot e ceremonisë
Next articleE rëndë! Rrëzohet avioni në Milano, 8 viktima mes tyre 1 i mitur