Kozak nuk ndalet: “Shpërblim 10 mijë euro kush jep vendndodhjen e Fabio Dushkut”

Kozak Braçi nuk do ta lere pas historine e pengmarrjes teksa duket se po i shton “benzine zjarrit”. Ai sot gjate gjithe dites ka postuar instastory ky lajmeron per foto dhe fakte qe do te “trondisin” njerzit pasi do te tregojne gjithe te verteten.

Kenga e tij “Banda” ne youtube sapo eshte fshire dhe nje kenge tjeter lajmeron Kozaku qe do te publikohet. Ai ka vazhduar me kercenime ndaj Fabio Dushkut dhe te afermve te tij teksa sot ka bere nje tjeter deklarate.

Ai shprehet se kushdo qe ka informacion mbi vendodhjen e vellait te Fabio Dushkut do te shperblehet me 10 mije euro nga te afermit e Kozak. Kujtojme qe vellai Dushkut ka ardhur nga Athina para 2 ditesh posaçerisht per te kryet pengmarrjen.

Previous articleFlorian Marku ia del në Londër, mban fjalën duke u shpallur kampion bote pasi mundi Prodan
Next articleVIDEO/ Reagon vëllai i Fabio Dushkut: “4 veta të kemi marrë të kemi fut ca shpulla… nuk ke as besë as fe…”