Forcave Speciale iu iken Benzi lukzos gjate aksionit antidroge,kapin gazetarin dhe e shtrijne ne toke

Nje aksion antidroge u zhvillua ne zonen e “Varrit te Bamit” ne Tirane.Kane qene Forcat Speciale qe kane ndaluar nje Benz C Class duke i kerkuar te hapte dyert por makina eshte larguar me shpejtesi duke rrezikuar edhe jeten e policeve.

Aty prane ndodheshin edhe nje grup gazetaresh nga News24.Gazetari Ergys Gjencaj dhe Klodiana Lala kane dale nga makina dhe kane nisur te filmojne skenen.

I menjehershem ka qene reagimi i policeve qe kane marre telefonin dhe kane shtrire ne toke gazetarin me duart pas koke.

Te qeshesh apo te qash..

Previous articleGjykata e posaçme vendos:Nuk do te rinisin hetimet per Fatmir Mediun per “Gerdecin”
Next article“Nuk me kishte ndodhur kurre” Flet gazetari pas shoqerimit nga policia