Arrestohet shoferi me Benz qe rrezikoi te shtypte efektivin tek “Varri i Bamit”

Pas ndalimit te nje makine tip Benz ne zonen e “Varrit te Bamit” ne mes te dites,ikjes se makines duke rrezikuar efektivin dhe arrestimin si neper filma te gazetarit,me ne fund kapet shoferi qe drejtonte mjetin.

Njoftimi per media thote se autori eshte kapur disa metra me larg gjate nje postoblloku te ngritur.

Ende nuk behet me dije  identiteti i tij por e rendesishme eshte qe operacioni “Antidroge” u finalizua.

Previous article“Nuk me kishte ndodhur kurre” Flet gazetari pas shoqerimit nga policia
Next articleVrau shokun me plumb ne gjoks.Apeli dergon ne shtepi Marjus Demen