Kryefjala Logo

48 vjeçari në Itali vret gruan dhe shkon me trupin e saj në Polici

11 Qershor, 2024 | 6:57 pm

jë ngjarje tronditëse është regjistruar në Itali. Një 48 vjeçar ka vrarë gruan dhe më pas ka shkuar në polici me trupin e saj. Viktima është një 40 vjeçare me origjinë ruse, nënë e dy fëmijëve.

Viktima kishte kërkuar vetëm kujdestarinë e fëmijëve ndërsa autori kishte apeluar në Gjykatën e Modenës, duke kundërshtuar juridiksionin e gjyqësorit austriak.

Sakaq trupi i viktimës u gjet i mbuluar me një qese plastike të zezë, e lidhur rreth qafës me një kordon elektrik të veshur me plastikë.

Të ngjashme