Kryefjala Logo

Zbulohet një tjetër konkurrent që do të jetë në “Dancing with the stars”

12 Korrik, 2022 | 2:17 pm

Në shtator pritet të fillojë “Dancing with the stars”, në ekranin e Top Channel. Si fillim Kryefjala.com zbuloi se ky spektakël do moderohet nga Bora Zemani dhe Ilir Shaqiri do të jetë pjesë e jurisë. Një emër që u fol si konkurrent nga Kryefjala.com është dhe moderatori Isli Islami. Por prisni!

Së fundmi burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se konkurrenti i radhës i zbuluar është Ardit Çuni.

C1C8FAE9 8658 46B6 8287 E6740CE706EA

Pra deri më tani kemi dy djem, por mezi presim të zbulojmë edhe vajzat, ndonse shtatori është shumë afër.

Të ngjashme