Zbulohet çfarë do të ndodhë, e çfarë do të flasë Bora Zemani në “Më lër të flas”

2 muaj më parë

Sot ka qarkulluar fotoja e parë e bërë me dëshirë nga Bora e Donaldi. Duke treguar se do të jetë e ftuar tek “Më lër të flas”.

Por Kryefjala.com nuk mund ta linte me kaq, kështu që burime për të kanë treguar se Bora do të flasë për të gjitha vështirësitë që ka kaluar pas hyrjes së Donaldit në Big Brother. Ndonse Kryefjala.com shkruan se Donaldi dhe Bora kjo do të jetë dalja e parë së bashku publike dhe se ky nuk do e shoqërojë në Gold Room. Emri i Donaldit në “Gold Room” u nxorr nga burime në Top Channel, të cilët e kanë përdorur si një “gur” për të rritur klikimet dhe shikueshmërinë. Ai që do të jetë në Gold Room është një personazh i njohur që ne nuk do ua zbulojmë sot por patjetër para se të fillojë emisioni.

Gjithësesi është e sigurt që çifti ka ngjallur kuriozitet në shumë njerëz, kështu që gjithë sy e veshë në ta!

Të ngjashme