Kryefjala Logo

(Video ekskluzive) Një lidhje e re dashurie, Stresi kapet mat!

3 Tetor, 2022 | 12:10 pm

Ndonse historia Kejsi Stresi tashmë prej vitesh na shoqëron, duket se mbetet thjesht një e shkuar. Secili prej tyre ka vazhduar jetën.

Stresi duket se ka krijuar një romancë të re. Kryefjala.com ka siguruar video dhe foto të Stresit në praninë e të dashurës së re. Ata kanë qenë në një nga lokalet e kryeqytetit duke shijuar praninë e njëri tjetrit. Vajza në fjalë është një bjonde mjaft simptike, por e panjohur për sytë e publikut.

BE2955F4 CE52 4B0A 9AB7 DA70911A4999

Dyshja dukej mjaft bukur bashkë, kështu që urojmë që dashuria e tyre të zgjasë. Epo urime!

Të ngjashme