Kryefjala Logo

Si duket biznesi i Noizy-t?Pamje eskluzive

8 Qershor, 2022 | 11:29 am

Vazhdon jehona e lajmit të mëngjesit të sotëm ku biznesi i reperit Noizy u hodh në erë nga autorë ende të pa indetifikuar.

Dyshimet e para janë për reperin “Cllevio Serbiano” pas përballjes fizike të pak ditëve më parë dhe vetë Noizy përpara forcave të rendit ka dëshmuar se dyshon tek ai.

Një video eskluzive për Kryefjala.com na tregon si duket biznesi i reperit pasi u hodh në erë ndërkohë që vazhdojnë hetimet

Të ngjashme