Semi Jaupaj “tradhëton” Bora Zemanin me Luana Vjollcën?

2 muaj më parë

Prej kohësh tashmë është folur se moderatoret Luana Vjollca dhe Bora Zemani kanë qenë mikesha, por me largimin e Luanës nga Top Channel, rrjeti i ktheu menjëherë më tepër në konkurrente. Ndonse nga vetë ato nuk ka patur reagime.

Nisur nga kjo konkurrencë e lindur në rrjet, le të themi se Semi Jaupaj sapo “tradhëtoi” miken e saj Bora Zemanin. E dini si?

Semi që prej daljes nga Big Brother VIP ka patur vetëm daljet e saj ne Top Channel, por tani mesa duket do ta shohim këtë të dielë në TV Klan.

Burime per Kryefjala.com kanë zbuluar se Semi Jaupaj është e ftuar e kësaj jave, në emisionin “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Epo ne jemi gjithë sy e veshë të shohim se çfarë ka ndodhur, e nëse nga vetë Bora do të ketë një reagim për këtë.

Të ngjashme