Kryefjala Logo

Sara Hoxha, konkurrente në “Dancing with the Stars”?

3 Gusht, 2022 | 10:03 pm

Sara Hoxha prej kohësh është në qendër të vëmendjes shkak Ledri por jo vetëm. Pak kohë më parë ajo ka dhënë intervistën e parë në “Goca dhe Gra”, ku mes së gjithë detajeve për Ledrin e jetën e saj familjare, ka dhënë disa indicie që do të jetë pjesë e Top Channel. Por si?

Burime për Kryefjala.com kanë rrëfyer se Sara Hoxha është propozuar për konkurrente në “Dancing with the Stars”, i cili pritet të fillojë në shtator nën moderimin e Bora Zemanit. Ndonse nga një blogere, tashmë Sara do të provojë veten në kërcim gjithësesi të shohim nëse do të ndërrojë mendje deri në fund apo jo

Siç vetë blogerja është shprehur, ajo nuk ka aspak zë për të kënduar, por duket se kërcimi i pëlqen.

Deri më tani ka patur aludime për konkurrentë të ndryshëm, mes tyre dhe Ardit Çuni, por ende asgjë e konfirmuar.

Të ngjashme