Kryefjala Logo

Pas të atit dhe e bija! Zbulohet një tjetër konkurrente e Big Brother VIP Albania

4 Dhjetor, 2022 | 1:05 pm

Tashmë kanë filluar të dalin emrat e konkurrentëve të parë të Big Brother VIP Albania. Pak kohë më parë Kryefjala.com ka zbuluar se dy nga këta emra janë Kiara Tito dhe Albi Nako.

Por nuk mbaron këtu, së fundmi burime për Kryefjala.com kanë thënë se një tjetër konkurrente që do i bashkohet banorëve të Big Brother Albania është Kejsi Meidini, vajza e Sabianit.

Kejsi është përfolur edhe vitin e kaluar për tu bashkuar me Sabianin por duket se është futur që këtë eksperiencë ta përjetojë e vetme.

Të ngjashme