Kryefjala Logo

(Pamje ekskluzive) Eurovizioni po afron! Ronela Hajati niset drejt Torinos!

2 vite më parë

Kanë ngelur edhe pak ditë nga Eurovizion, i cili këtë vit do të mbahet në Torino, ku përfaqësuesja e Shqipërisë është Ronela Hajati me këngën “Sekret”.

Ditën e sotme Ronela është nisur drejt Torinos, ku shoqërohej nga delegacioni shqiptar dhe Kryefjala ka siguruar disa pamje ekskluzive nga momentet e saj në aeroport.

Të njëjtat burime pohojnë se Ronela shoqërohej nga stafi i saj me diku tek 10 valixhe. E pra duket se me përgatitjet janë goxha para, tani më pritet vetëm të na nderojë.

792B8C5A 6CBE 4346 ABAB 45FECDB66598

323C8796 29B4 40B4 ACE4 332F54202B37

C0A44A63 5003 443D 80DD F84F48A48DAF

Të ngjashme