Kryefjala Logo

Pa prisni pak, Einxhel Shkira shtatzënë?

2 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku është shprehur se ajo mendon se ka ardhur momenti që të ketë një fëmijë, ndërkoh e Dagz kërkon të njëjtën gjë. “Drejt asaj rruge jemi”- është shprehur ajo.

Gjithashtu po ta vini re, kohëve të fundit Einxhel edhe në foto në Instagram shfaqet me veshje të gjëra, ose me duart para barkut.Deri sa foli vetë moderatorja nuk ishte fokusuar askush tek këto.

Por kemi lajme të mira, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Einxhel dhe Dagz janë në një pritje të ëmbël, e ndonse ajo është në muajt e para, ata do të bëhen prindër.

Epo urime!

Të ngjashme