Kryefjala Logo

Nga Anita Haradinaj tek Kastro Zizo, ky është kasti i plotë i “Dance With Me”…

14 Shtator, 2022 | 8:49 am

Orgesa Zaimi, Valon Shehu, Arta Nitaj kanë qenë disa nga personazhet publikë që Kryefjala.com ju ka bërë me dije se do të jenë pjesë e Dance With Me. Ndërkohë që në faqen zyrtare të spektkalit në Instagram janë bërë me dije edhe dy emra të tjerë si ai i kampiones, Luiza Gega dhe modeles, Cindy Marina.

Por Kryefjala. Com ju bën me dije sot thuajse 90% të emrave të kastit dhe ata janë Anita Haradinaj njëkohësisht bashkëshorte e politikanit të njohur Ramush Haradinaj, kantautori unik Kastro Zizo, aktori Igli Zarka i cili pak kohë më parë ishte pjesë e Big Brother Vip dhe një tjetër emër nga fusha e sportit futbollisti, Andi Lila.

P.S analisti i njohur Lorenc Vangjeli është tërhequr nga gara…

Të ngjashme