Luana Vjollca gati për projektin e ri por jashtë Top-Channel

9 muaj më parë

Që prej janarit të vitit 2021, Luana Vjollca ka qëndruar larg ekranit. Pas përfundimit të edicionit të katërt të “Shiko Kush Luan”, moderatorja e njohur shqiptare nuk u pa më nën logon e Top-Channel edhe pse u përfol që do ta drejtonte ajo Big Brother Vip.

Megjithatë ngjarjet rrodhën ndryshe dhe Luana bëri një pauzë nga ekrani (por jo nga projektet e tjera të Instagramit).

Por burime për Kryefjala.al bëjnë me dije se moderatoren e njohur do ta shohim në programin “Piranjat” që pritet të nisë së shpejti në Abc. Thuhet gjithashtu se Luana do ta ndajë këtë eksperiencë me gazetarin, Berat Buzhala.

Suksese Lui!

Të ngjashme