Kryefjala Logo

Kryefjala zbulon arsyen e dërgimit të Kiara Titos me urgjencë në spital

12 Janar, 2023 | 6:58 pm

Sot,brenda shtëpisë së Big Brother Albania,Kiara Tito pati një incident.
Mes lotësh menjëherë erdhi ambulanca dhe Kryefjala zbulon se ndodhet tek spitali “Hygeia”

Burime pranë portalit thonë se Kiara ka tërheqje muskulare ose ka këputur mish,thënë ndryshe në zhargonin e përditshëm.

Megjithëse ka tërheqje muskulare asaj po i bëhen shumë ekzaminime dhe stafi i spitalit “Hygeia” i kanë bërë qetësues.

Të ngjashme