Kiara në Turqi, Luizi në të njëjtin vend me Jurgenën?

4 muaj më parë

Ditën e djeshme Kiara është nisur për në Turqi ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tirabë. Por sot duket se rastësia e ka puqur me Jurgenën.

Burime nga Kryefjala.com kanë rrëfyer se Luizi dhe Jurgena kanë qenë në të njëjtin orar në të njëjtën parukieri.

Ndonse nuk dihet nëse dyshja kanë patur kontakt apo jo, por duket se urimet i kanë marrë live, ashtu siç dhe shprehen komentuesit.

6A72DFF1 F744 4C41 97C5 744E88C5AED8

518914F2 627C 4830 976B B41C60CDC76E

2A3C831D 55A4 4B52 AD5A 4923AE042A94

Të ngjashme