Jo një por tre vajza “VIP” pjesë e “Dancing with the Stars”

2 javë më parë

Këngëtarja Elhaida Dani do të rikthehet në Shqipëri dhe arsyeja është shumë e thjesht, “Dancing with the Stars”. Përveç këngëtares së njohur Kryefjala.com ka zbuluar dhe dy emra të tjerë personazhesh të njohur, dhe ato janë këngëtarja, Julka Gramo si dhe gazetarja e njohur, Elona Duro.

Më herët u zbuluam edhe emrin e aktorit të njohur, Gent Hazizi i cili do t’i bashkohet emrave të tjerë të kastit të programit të kërcimit.

Prezantues mbeten Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Të ngjashme