(Intervistë) Serena Sula: Ftesën për një spektakël kërcimi, do ta prisja me këmbë hapur!

2 muaj më parë

Serena Sula është një nga ato personazhe që flet pa doreza, ndonse këtë e ka treguar në postimet e saj në rrjetet sociale, por edhe në intervista. Së fundmi në një intervistë për Kryefjala.com Serena ka vendosur të flasë hapur për dëshirat e sja, por edhe të bëjë ftesa apo të hedhë kunja kundrejt personazheve si Alketa Vejsiu, Bora Zemani, Ilir Shaqiri. Madje ka shkuar shumë larg duke preferuar të futet në një vaskë me dy reperët Stresin dhe Noizyn!

1.Na thuaj pak si po shkon Tik Toku?

S’kishte si ti shkonte Serenës tjetër përveç se super virale kudo nëpër Tik Tok janë shprehjet e famshme të miat dhe video livet. Me folloëers jam on top çdo gjë super virale,perfekt po me ecen aty çdo gjë,vetëm se më kanë stresuar pak reportet që marr nga haters ehhh…

2.A mendon se vërtetë Tik Toku të bën të pasur?

Une mendoj që Tik tok nuk të bën të pasur për mua jo si Seren sepse e kam burimin në Only fansin tim. Pastaj për të tjerët normale as nuk diskutohet që edhe po i duket pasuri e madhe shyqyr që u ka dalë Tik toku se paskan qenë duke vdekur të shkretët. Ata që s’kanë as 100 euro në xhep e kuptoni vetë ju se për kë e kam.

3.Serena si do ta prisje ftesën për një spektakël kërcimi?

Serena do ta priste ftesën e kërcimit me këmbë hapur kështu me krahë hapur se u ngatërrova. Sidomos po të ishte partner Ilir Shaqiri (hihihi)

4.Do kërceje për Alketa Vejsiun apo Bora Zemanin?

Për asnjërën nga këto (qesh) Ëtf! Do kërceja për Ilir Shaqirin normale, fuqishëm fare se ai edhe e di se si kërcej une e di mirë ai! Se e ka provuar se cfarë super tëerku i bëj unë në privatësi!

5.A Mendon se Ilir Shaqiri do të mbante me hatër?

Patjeter që po, kotelen e vet normale që do ta mbante me hatër tek “Dance Albania”, as nuk e mendoj fare këtë pjesë dy herë, pasi është pyetje që as nuk diskutohet përgjigjia fare, të më mbajë mua me hater pse ke tjetër aty ato silikonat pfff

6.Mendon se do humbje shkëlqimin në krah të Alketa Vejsiut apo Bora Zemanit?

Uuhhhh çfarë pyetje! O Zottt larg qoftë! Automatikisht ato do e humbisnin shkëlqimin kundrejt meje do u shkrinte silikoni që kanë vendosur nga rrezatimi i bukurisë sime origjinale. Unë pretendoj të jem Miss Bota ca me llogarit ti mua këto plaka silikoni aman!

7.Kush të pëlqen nga femrat e ekranit?

😈SERENA SULA ME PËLQEN😈ARE YOU MADDDDD!?!!????OFF COURSEEE BITCHHHHH!!!

8.Me cilët personazhe të ekranit femra apo meshkuj do hyje treshe në vaskë hidromasazhi?

E di qe s’do habiteni me përgjigjen që do jap se e prisni prej Serena Sulës një përgjigje të tillë. Tani do çmendeni fare, tani do plasin skandalet në gjithë vendin, tani yje meqënëse une jam reperja më e mirë në Shqipëri për Diss-e e për super skandale, do të hyja midis dy reperëve më të mirë në Shqipëri mes Noizyt dhe Stresit. Mmm në vaskë hidromasazhi , a ca super treshe do dilte e fuqishme fare. Super sexy, për Zotin superrr nxehtë.. Ugh!

Të ngjashme