Kryefjala Logo

Harron Alvisën, Hyseni kapet mat me një brune!

2 vite më parë

Alvisa dhe Hyseni ishin çifti më i përfolur i Përputhen e shkak janë dramat e tyre. Pasi ai përdori përgjimet e shumë strategji për ta rikthyer Alvisën, nuk ja doli pasi ajo u lidh me Bashkimin.

E mesa duket edhe Hyseni ka vazhduar jetën e tij. Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Hyseni është në një lidhje me një vajzë brune të panjohur për publikun.

Këtë fundjavë ai ka qenë së bashku me të në jug të Shqipërisë, ku sigurisht nuk ka ndaluar as nga fotot fiks si një VIP i vërtetë.

B8784839 E42E 492A B205 08DCAD109667

13824B1E 12CE 4CF2 831B DA69B12625CF

0ACEA93D 66A1 4ED9 92C8 1B397A3DF77F

Të ngjashme