Kryefjala Logo

(Foto Ekskluzive) Zbulohet e dashura e Finem?

20 Janar, 2023 | 8:14 pm

Finem është një ndër personazhet shqiptar mjaft të dashur për publikun dhe jo vetëm. Ndonse ai ka qenë shumë hermetik për jetën personale.

Së fundmi Kryefjala.com ka zbuluar një foto të Finem me një vajzë e cila ka ngjashmëri të madhe me Kim Kardashian. Duket në një festë, por nuk dihet nëse kjo është e dashura e reperit.

2460E32A E557 4E53 A9E4 8685DD1D43D2

Të ngjashme