Kryefjala Logo

(Foto ekskluzive) Kryefjala kap mat Borën dhe Donaldin në Genova!

2 vite më parë

Kryefjala.com ka qenë portali i parë që ka dhënë lajmin se Donaldi dhe Bora janë bashkuar. Madje u kapën fotot edhe poshtë shtëpisë të kësaj të fundit. Ndonse asokohe pati mohime, ne e dinim që e vërteta ishte fiks siç ua kishim transmetuar.

Ndonse Bora dhe Donaldi vazhdojnë të bëjnë lojën se nuk janë bashkë faktet tregojnë të kundërtën! Kryefjala.com ka siguruar foto ekskluzive të Donaldit dhe Borës duke bërë pazare në outletin Seravalle në Genova duke blerë veshje me ulje. Po të njëjtat burime tregojnë se çifti ka qenë vetëm.

0527298B 2187 429D 869A 1D4EB94A1365

Për pak minuta u shokuam edhe ne sepse Borën në Instagram le të themi që e dinim që kishte forma, por në fakt jo dhe aq po photoshopi bën punën e vet. Nejse se kjo është tjetër temë.

858D7228 4352 468D 84A8 73B0A5584F56

Një fundjavë larg të gjithëve dhe për qetësinë e tyre, por jo! Edhe aty u gjetëm! Ndërkohë që Romeo në anën tjetër bën mbledhje me stafin për emisionin, Donaldi shëtit me Borën nëpër Genova.

2FB90124 8ABC 43EF A393 54EE63122001

Tani më s’ka më vend për dyshime e aludime! Ata duhen dhe kjo punë mori fund! Ah, se desh harruam: ti gëzoni rrobat e reja!

Të ngjashme