Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Lei Kraja rikthehet fuqishëm në ekran, ja ku do e shohim!

6 muaj më parë

Moderatorja simpatike Lei Kraja prej pak kohësh duket se i ka munguar ekranit shqiptar në rolin e moderatores. Lei një emër i dashur, e cila rrëmbeu zemrat me theksin e veçantë duket se do të nisë një sezon të zjarrtë veror.

Kryefjala.com ka zbuluar se Lei do të jetë një nga figurat e Top Channel gjatë sezonit veror dhe do të moderojë programin “Pushime On Top”.

Një program i cili do të jetë një format që përshtatet fiks me energjinë dhe pozitivitetin e saj.

Mezi po presim të shohim Lei Krajën dhe Eni Shehun në rrezet e diellit e me siguri do jenë një dyshe speciale!

Të ngjashme