(Ekskluzive) Kristina Baki bëhet nënë për herë të parë!

1 muaj më parë

Modelja e njohur Kristina Baki ishte në pritje të ëmbël të një vajze. Ndonse gjithmonë ajo ka qenë shumë e rezervuar për jetën private.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se mëngjesin e sotëm, Kristina ka sjellë në jetë vogëlushen e saj dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë. Deri më tani nuk dihet asnjë detaj tjetër madje as vetë nga Kristina apo familjarët.

Gjithësesi i urojmë jetë të gjatë vogëlushes!

Të ngjashme