(Ekskluzive) Jo neser, ja kur do të zhvillohet dasma e Ilir Shaqirit

5 muaj më parë

A do të ketë apo jo dasmë nga Ilir Shaqiri nesër? Ky besojmë se është kurioziteti i gjithë Shqiptarëve dhe jo vetëm i Monikës dhe Antonelës. Nisur nga kjo, ne bëmë kërkimet tona për tu qetësuar sado pak.

Sipas burimeve të Kryefjala.com dasma e Ilir Shaqirit do të mbahet në fund të majit, diku rreth datës 28 dhe momentalisht Iliri sapo ka filluar shpërndarjen e ftesave për miqtë e të afërmit.

Iliri dhe Emanuela kanë bërë celebrim në Itali por ai prej kohësh kishte shprehur dëshirën për të bërë një dasmë shqiptare, e mesa duket duhet të presim dhe pak e më pas le të fillojnë daullet!

Të ngjashme