Ç’po ndodh ne “Goca & Gra”, Fjoralba Ponari zvendeson Armina Mevlanin?

1 vit më parë

Mbremjen e sotme do te transmetohet puntata e radhes se “Goca dhe Gra” ne Top Channel, por duket se do te kete ndryshime.

Moderatorja e “Portokalli”, Fjoralba Ponari ka publikuar ne Instagram nje foto ku shkruan: “Co-host” ne Goca dhe Gra.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se ne ambientet e Top Channel eshte vene re mungesa e Armina Mevlanit, ku duket se eshte zvendesuar nga Fjoralba.

Por se cfare ka ndodhur ne “Goca dhe Gra”, kjo mbetet per tu pare sonte.

Të ngjashme