Kryefjala Logo

Bëhen bashkë Cllevio dhe Noizy!

1 Shkurt, 2023 | 11:13 am

Pak kohë më parë u rrethuam nga lajmet pët përplasjet mes reperit Noizyt dhe mbretit të Tik Tok Cllevios, ku veç dhunës nga njëri tjetri pasuan me dëmtim objektesh si dhe arrestimin e Cllevios.

Por pavarësisht Cllevio si një person pozitiv duket se i ka lënë inatet mënjanë. Kryefjala.com ka siguruar një foto të Noizyt dhe Cllevios së bashku.

Duke treguar edhe njëherë se Cllevio ka vendosur të lërë pas çdo gjë që ka ndodhur.

Të ngjashme