Kryefjala Logo

A do të futej Butrint Imeri në BB VIP? Në fakt dikush i ndryshoi mendjen në moment të fundit!

1 vit më parë

Primen e kaluar në BB VIP paralajmërohej një surprizë për Kiarën. Ndonse mendja u shkoi të gjithëve tek Butrinti, pas indicieve që ai jepte në rrjet. Fillimisht postoi foton e Kiarës, pastaj paralajmëroi diçka. E derisa hodhi foton nga një hotel në Tiranë.

Burime për Kryefjala thonë se Butrinti ka qenë atë natë në Tiranë dhe do të futej në BB VIP për të performuar, por dikush në moment të fundit i ka ndērruar mendjen.

Madje mund të jenë edhe komentuesit të cilët ishin ngulur në instagramin e këngëtarit ku e quanin çapaçul e i kërkonin mos ta bënte. Madje kishte edhe nga ata që e kërcënonin se do i bojkotonin koncertet.
Epo ndoshta, momentalisht impakti i Luizit është më i madh se i Butrintit.

2C4F9252 F287 458F AEB3 DD23D01CC31E

46E61170 1139 44B8 B3E1 62C3AD64D41E

F8AD4FAF C3AD 47C9 9822 FADD5C069D03

F9712949 5C38 4A8C 927A ADB2BB22EC1D

Të ngjashme